Kontaktný formulár

Meet Matt

matt_rybansky_profile_2016

Matt Rybansky

 

Do každej fotografie sa snažím dávať kúsok niečoho umeleckého, aby tak mohla vyniknúť krása každého momentu. Dámy a páni, hlásim sa do vašich služieb a teším sa na našu spoluprácu!

Prečo práve Matt?

V septembri 2016 som bol prijatý do APFSR (Asociácia profesionálnych fotografov SR), ktorá je okrem iného členom Európskej federácie profesionálnych fotografov – FEP.

apfsr_logo3

 

Výstavy – spoločné:
2015 – La Femme, Liptovský Mikuláš
Výstavy – samostatné:
2011 – Krása Ženského Tela, Žilina
2011 – Krása Ženského Tela, Bratislava
ČO PONÚKAM?
  1. Exkluzívne fotografie
    • Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť - platí aj pre kategóriu exkluzívne fotografie. Vytvorím vám fotky, na ktoré nezabudnete, nech už potrebujete odfotiť čokoľvek. Očakávať môžete kvalitu, profesionálne prevedenie a výsledok - punc exkluzivity.
  2. Úprava/retuš fotografií
    • Mať dobré oko a techniku nie je všetko. Kvalitnej fotografii dodáva šmrnc práve úprava v počítači. Každej jednej fotografii venujem dostatok času pri retušovaní, aby neunikla žiadna chybička a aby výsledok nášho spoločného snaženia bol dokonalý.
  3. Som lektor fotografie
    • Fotografii sa venujem už desať rokov a za ten čas som si prešiel snáď všetkým. Od fotenia pre firmy, cez obľúbené portréty, po umelecké akty. Dnes svoje skúsenosti odovzdávam ďalej. Som lektorom v Akadémii kreatívnej fotografie a poskytujem tiež individuálne kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých. Naučím ich ovládať zrkadlovku, fotiť v teréne aj upravovať fotky v programoch Photoshop a Lightroom.
Kral_logotyp

S Vašou spoluprácou sme spokojní, kvalita služieb je profesionálna, dodávka fotografií včas…
Sme spokojní… Jana Piesecká (Marketing a PR / KRAL, s.r.o. Zilina)

Matt je profesionálny fotograf. Pre našu spoločnosť spravil nádherné fotografie, ktoré sme použili v našej reklamnej kampani. Peter Gašperák (CEO / Bootcamp Slovakia)

AK logo

Bola som velmi potešená spolupracovať s Mattom. Cením si jeho profesionálny prístup, kreatívne nápady, entuziazmus a hladkú komunikáciu. Veronika Moravčíková (Marketingový koordinátor / AutoKelly, s.r.o.)