Kontaktný formulár

Nech sa páči, vstúpte k nám. Cez Google

Dnes sa chcem s vami podeliť o novinku, z ktorej sa veľmi teším. Ako jeden z prvých slovenských fotografov  fotím virtuálne prehliadky pre Google Stret View.

 

Vďaka nim môžu užívatelia Google máp vstúpiť z ulice priamo do hotelov, reštaurácií, čajovne, baru alebo hoci aj do kaderníctva. Túto službu môže vlastne využiť každý, kto niečo ponúka, predáva alebo sa pýši pekným priestorom. Priam ideálna je pre hotely, gastro prevádzky aj relaxačné centrá ako welnessy, fitneská a salóny krásy. A všetko je také jednoduché!

Ja ako fotograf zoberiem svoju super techniku (: prídem do danej prevádzky, nafotím sériu snímkov a nahrám ich na Google. Trvá to dva až päť dní od fotenia, kedy sa virtuálna prehliadka zobrazí v Google mapách. Pri hoteloch zväčša dlhšie, kvôli prísnejším kontrolám zo strany Google. Prínos pre firmu, ktorá sa pre prehliadku rozhodne, môže byť fakt veľký. Potenciálnych zákazníkov, ktorí vyhľadávajú službu – ako inak, cez internet, môže firma zaujať svojou predajňou, unikátnym priestorom, showroomom. Služba je zaujímavá aj pre veľké podniky, nadnárodné koncerny, pretože to pre ne bude prestíž, ukázať svoje priestory a byť súčasťou najvyužívanejšieho prehliadavača sveta.

Inak, virtuálnu prehliadku v pohode zvládne okrem počítača aj mobil a tablet. A je kompatibilná s operačnými systémami iPhone, Android aj Windows či MacOS. Osobne fotím virtuálne prehliadky už štyri roky a považujem ich fakt za skvelú formu prezentácie. Virtuálnu prehliadku som pripravil napríklad pre Lenovo schowroom v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, aj v Prahe. A už teraz sa teším na túto novú výzvu!

Ak máte kamaráta, ktorého by virtuálne prehliadky mohli zaujímať, budem rád, ak mu dáte môj kontakt.

Pekný deň, priatelia