Kontaktný formulár

Ivanka má pred sebou posledné dni ťažkého boja. Pomôžme jej zvíťaziť!

Keď sa to podarí, bude to najkrajší deň jej života. Keď v tejto vete neznamená „ak“. Označuje deň, kedy sa začne nový život Ivanky Danišovej – mladej bojovníčky.

Ivanka_extra__05__web

Určite ste už o nej počuli. Inteligentná slečna, ktorá o svoj život bojuje od narodenia. Goldenharov syndróm jej spôsobil malformáciu pravej časti tváre s nedovyvinutou sánkovou, spánkovou a lícnou kosťou. Poškodil jej srdce, a tak trpí ojedinelou srdcovou arytmiou s náročným priebehom a má za sebou viaceré operácie srdca. Okrem toho zápasí s leukémiou.

Hraničný vek,
 posledná nádej

Ivanka Danišová potrebuje na jeseň podstúpiť druhú, mimoriadne náročnú operáciu časti tváre a lebky. Keďže nikde v Európe jej žiadna klinika nedokáže pomôcť, bojuje zo všetkých síl, aby sa čoskoro stala prvou európskou pacientkou, ktorú budú operovať v USA. Náklady na túto komplexnú operáciu s nevyhnutnou účasťou viacerých medicínskych špecialistov, sa však šplhajú na 185-tisíc dolárov. Ivanke ostávajú posledné dni na ich získanie, no nevzdáva sa. Bojuje doslova o čas. Americkí špecialisti totiž považujú jej aktuálny vek – 27 rokov za hranicu, keď sú ešte schopní operáciu zrealizovať.


Jej príbeh ma dostal

Ak sa Ivanke podarí nazbierať tieto peniaze a úspešne podstúpiť druhú operáciu, bude mať mimoriadne dôležitú sánkovú kosť, spánkovú kosť a lícnu kosť. Nad tým, že by to nevyšlo, ani neuvažuje. „Nemám na takéto myšlienky čas, za svoju nádej skutočne bojujem a svojmu snu venujem celé hodiny driny,“ hovorí odhodlane. Jej príbeh doslova dostal aj mňa. Zaujalo ma, čím všetkým si prešla a nevzdáva sa. Som rád, že som mohol priložiť svoje ruky k tomu zázraku, ktorý sa tu pred našimi očami deje. Nafotili sme fotografie k jej kampani Rainbow for Ivanka, aby sa jej ľahšie podarilo spropagovať svoj príbeh.
Na fotení sa zúčastnili:

MUAH: Lucia Woloszyn Freund
Styling: Jana Tomas
Asistentka: Veronika Visky Viskupová
Fotograf: Matt Rybansky
Čelenky: Slávka (Hogo Fogo – Sashe)

Podporte, prosím, Ivankin boj!

Pošlite ľubovoľnú čiastku na účet
Tatra Banka, 2669520090/1100
IBAN SK19 1100 0000 0026 6952 0090,
SWIFT: TATRSKBX
Variabilný symbol: 13640
Donorom účtuje je HODINA DEŤOM.

Alebo v Českej republike
na transparentný účet v ČSOB 267246448/0300
 ktorý bol zriadený donorom v Česku, nadačným fondom PINK BUBBLE.
Alebo pošlite SMS správu s textom GOLD na číslo 800 (4 eurá v sieti všetkých slovenských mobilných operátorov).

Celý Ivankin príbeh si môžete prečítať tu:
 http://www.sashe.sk/SAShE.sk/journal/ivanka

Sledujte Ivankin Facebook: Rainbow for Ivanka

ĎAKUJEME!

Ivanka_HogoFogo__11__web